Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Za vysněnou postavou s Peťkou

V posledních letech se zdravý životní styl skloňuje ve všech pádech. Nejen, že jsme nabádáni jíst zdravě, ale také se více pohybovat. V minulosti jsem zkoušel různé diety a fígle jak zhubnout. Ideálně bez práce a námahy. Bohužel mé tělo přibíralo a přibíralo až jsem byl na 115 kg. Dnes vím, že je to o jídle a pohybu, ovšem občas nastane období, kdy člověk ztratí motivaci a je mu tak nějak všechno jedno. Také jsem byl takový případ.

Ovšem jednoho dne mi napsal kamarád Mirek V., zda se pořád snažím zhubnout. Říkám, samozřejmě. Mirek mi na to poslal kontakt na úžasnou výživovou poradkyni Petru Slovákovou. Petra bojovala s nadváhou také a dnes má za sebou neuvěřitelné výsledky. Upřímně nečekal jsem, že to co dokázala je možné, tak jsem jen nenápadně v její skupince na Facebooku sledoval její progres, až mi to jednoho dne nedalo a napsal jsem jí. Dnes vím, že to byla jedna z nejlepších věcí, které jsem udělal. Ve skupince na Facebooku každý den vidím zdravé recepty, které mě inspirují k tomu jíst zdravě. A fotky, kdy holky mají za sebou 10 km výšlap mě motivují k aktivitě. Za poslední měsíc jsem začal více cvičit. S kamarádem si dávám pravidelně výšlap. Neuvěřitelné kolik se zrodí nových nápadů a když k tomu připočtu růst kondice, musím říci díky.

Peťra Slováková na začátku a nyní. Rozdíl, že? :-)

Domnívám se, že spoustu z vás chce se sebou něco udělat. Získat více energie, zhubnout, získat svalovou hmotu. Být v lepší kondici a proto vám radím, zkuste to s Peťou i vy. Upřímně si myslím, že Peťa je holčina, která má před sebou neskutečnou budoucnost a myslím si, že se stane i úspěšnou podnikatelkou. Její výsledky, kterých dosáhla při změně životního stylu hovoří pro ni. Pokud se podíváme na její ohlas, tak aktuálně ji sleduje 797 fanoušků na Facebooku. A její skupina den ode dne roste.

Optimistická a dobře naleděná, jak ji znají lidé ve skupině.

Věřím, že ji podpoříte i Vy a přídáte se do její skupinky.

Skupinu naleznete na tomto odkazu https://www.facebook.com/groups/461064531189301/

Inspirovala Vás Peťa k lepšímu životnímu stylu?
Čím Vás motivovala?

[gs-fb-comments]

Petr Novák & AxiomThemes © 2024. All Rights Reserved.

Euroesa.com je magazín, který má lidi inspirovat a motivovat k osobnímu růstu.

Na webu naleznete informace ze světa podnikání, inspirace, motivace.

 

© 2024 Petr Novák & Kicker. All Rights Reserved.

This Pop-up Is Included in the Theme
Best Choice for Creatives
Purchase Now