Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Petr Novák – Euroesa.com a její koncepce

V tomto článku budu psát o tom jakým směrem se Euroesa.com v letošním roce vydá a jaké jsou její cíle. Nečekal jsem, že Euroesa.com dosáhne takových čísel. Za to patří velké poděkování všem, kteří tento web navštěvují a jsou jeho fanoušky na Facebooku. A jelikož s velkými čísly přichází i větší zodpovědnost, rozhodl jsem se ke změnám, které mohou tento projekt posunout dále.

Aby mě Euroesa.com i nadále bavila musí být více inspirativnější a zábavnější. Místo velkých hráčů a informací se zaměříme na malé podnikatele, které můžeme společně zviditelnit. Čtenáře takový podnikatel může více zaujmout, protože cesta k podnikání je bližší než u příběhu člověka, který si koupil akciovku a dělá čísla. Co se týká informací, upřímně jsou pro nás tyto články hodně nákladné 1 článek o dotacích vychází na 1500 Kč. Bohužel ani čtenáře tyto články moc neberou, tak jim nedáváme takovou váhu.

Redaktoři, na začátku spolupráce byli někteří redaktoři rádi, že jim dáváme možnost si přivydělat. Dnes je jejich cena o více než dvojnásobek vyšší, komunikace je strohá. Bohužel nejsme v pozici, že bychom si na jeden článek mohli dovolit rozpočet 1200 Kč (text, obrázky, reklama) a tudíž musíme redaktory obměnit. V nejbližších dnech budou vidět změny.

Sociální sítě, aktuálně jsme na Facebooku, kde máme v tuto chvíli 753 fanoušků – měsíční dosah 40 000 oslovení. V letošním roce se chceme dostat na 10 000 fanoušků. Obsah bude ve formě soutěží, citátů a novinek z webu. Pokud máte nápad na lepší obsah, budeme rádi za každou radu.

Webová stránka, aktuálně máme 10 000 návštěvníků měsíčně, v letošním roce se chceme dostat
na 100 000 návštěv měsíčně. Aby měl web vyšší hodnotu je potřeba zde více komentářů a proto přesuneme některé budoucí soutěže na web, potřebujeme Vaše reakce a postřehy.

Podpora neziskových organizací, tohle jsme probírali na Facebooku, do budoucna chceme tento projekt využívat efektivně a domníváme se, že je potřeba pomáhat neziskovým organizacím, protože mnohdy odvádí neuvěřitelnou práci, která je nedoceněná.


Soutěž pro fanoušky Euroesa.com
Staňte se Fanouškem facebook.com/euroesa/
Napište odpověď na otázku níže.

Soutěž o Powerbanku

Jak vnímáte změny? Co byste na Euroesa.com uvítali?

[gs-fb-comments]

Petr Novák & AxiomThemes © 2024. All Rights Reserved.

Euroesa.com je magazín, který má lidi inspirovat a motivovat k osobnímu růstu.

Na webu naleznete informace ze světa podnikání, inspirace, motivace.

 

© 2024 Petr Novák & Kicker. All Rights Reserved.

This Pop-up Is Included in the Theme
Best Choice for Creatives
Purchase Now