Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Rychlé občerstvení s domácími těstovinami

Nejrůznějších fastfoodů je kolem nás v dnešní době spousta. Může být tedy obtížné začít v tomto oboru podnikat a najít nějaké nevyužité místo na trhu. Své o tom vědí i dva kamarádi z Pardubic – Honza a Matěj, kteří se rozhodli začít podnikat právě v tomto oboru.

A jaké byly jejich začátky se založením bistra s názvem „Domácí těstoviny“? Poté, co dokončili vysokou školu, začali přemýšlet o své budoucnosti, a rozhodli se společně podnikat v oblasti gastronomie. Rodiče Matěje v té době měli vlastní restauraci v Pardubicích, takže k tomu tak trochu také tíhnul. Kluci si ale nechtěli založit jen tak obyčejné rychlé občerstvení, které bude jako každé druhé, chtěli něco nového, co v tehdejší době ještě neexistovalo. Vydali se tedy cestou domácích těstovin vlastní výroby. Toto rozhodnutí se jim vyplatilo. V roce 2013 si společně založili rychlé občerstvení s těstovinami. Podle vlastní receptury v restauraci každý den připravují čerstvé těstoviny z kvalitních surovin.

A jaké jídlo si můžete v této restauraci objednat? V nabídce bistra s názvem „Domácí těstoviny“ nechybí mezi zákazníky nejoblíbenější špagety, dále si také můžete dát výtečné lasagne, fusilli, pappardelle a další druhy těstovin ve slaných i sladkých variacích. Sice se při výrobě pokrmů občas inspirují italskými recepty, ale v nabídce najdete také klasické české „nudle s mákem“. Vychutnat si je můžete přímo v bistru nebo si je můžete nechat dovézt.

Jak se bistru daří po sedmi letech své existence? Tato restaurace se stále drží na výsluní, Od doby založení proudí do bistra čím dál více zákazníků, kteří se rádi vracejí. Zakladatelé bistra, Matěj s Honzou, se společně těší ze svých úspěchů. V roce 2017 získali ocenění v anketě Podnikatel a živnostník roku Prahy 3. A oblibu bistra lze vyvodit také z pozitivních recenzí na Google.

Zdroj: Obrázek – domacitestoviny.eu

[gs-fb-comments]

Petr Novák & AxiomThemes © 2024. All Rights Reserved.

Euroesa.com je magazín, který má lidi inspirovat a motivovat k osobnímu růstu.

Na webu naleznete informace ze světa podnikání, inspirace, motivace.

 

© 2024 Petr Novák & Kicker. All Rights Reserved.

This Pop-up Is Included in the Theme
Best Choice for Creatives
Purchase Now