Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Raw strava – Lifefood

Raw strava – tento pojem už dávno není cizím slovem, ale naopak se čím dál víc dostává do povědomí lidí.

V té době, když se Tereza Havrlandová rozhodla pustit do byznysu s raw stravou, nic takového na našem trhu ještě nebylo. Sama byla tenkrát nadšená ze zdravé, a přesto chutné stravy, chtěla tedy povědomí o raw produktech rozšířit dále.

A jak to bylo v začátcích jejího podnikání se superpotravinami? Nejprve si produkty nechala dovážet, ale později dospěla k rozhodnutí pustit se do vlastní výroby. A tak v roce 2008 vznikla značka LifeFood. A co si pod touto značkou můžeme představit? Jsou to produkty zdravé výživy v RAW, tedy syrové podobě a té nejvyšší BIO kvality. Tyto produkty jsou plné přírodních živin, vitamínů, minerálů, enzymů v původní kvalitě a nejsou tedy nikterak tepelně upravovány.

V počátcích podnikání neměla paní Havrlandová vůbec žádnou konkurenci. Musela si tedy probojovat místo na trhu z toho důvodu, že raw strava byla novinkou a potýkala se tak s nedůvěrou a neznalostí potenciálních zákazníků. To se ovšem postupem času změnilo. Lidé si produkty oblíbili.

Aby ovšem mohla podnikání rozjet, musela hodně zariskovat a zadlužit se. Avšak – vyplatilo se a dnes je značka LifeFood velmi populární a dobře se prodává.

Následně přišlo na řadu expandování na zahraniční trh a zahájení exportu. V současné době už je značka LifeFood na trhu ve více než 30ti zemích.

Podnikání ovšem nebylo doposud jen procházkou růžovou zahradou. Nastaly i krušné chvíle. V době, kdy Tereza Havrlandová prodala německému investorovi poloviční podíl a ten začal po čase dělat potíže, dostala se do svízelné finanční situace. I to byla ovšem zkušenost, která ji posunula dále.

Firma má dnes kolem stovky zaměstnanců a zakládá na poctivosti a na používání kvalitních a ověřených surovin. Je dokonce členem hnutí „Slušná firma“.

Zdroj: Fotografie – facebook.com/lifefood.cz/

Petr Novák & AxiomThemes © 2024. All Rights Reserved.

Euroesa.com je magazín, který má lidi inspirovat a motivovat k osobnímu růstu.

Na webu naleznete informace ze světa podnikání, inspirace, motivace.

 

© 2024 Petr Novák & Kicker. All Rights Reserved.

This Pop-up Is Included in the Theme
Best Choice for Creatives
Purchase Now