Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Pojízdné kadeřnické studio

Když se podaří najít nějakou díru na trhu a začít v té oblasti podnikat, tak je z poloviny vyhráno. Povedlo se to panu Tomáši Zelovi, který se sice živí jako řidič nákladního automobilu, ale přišel s nápadem na vedlejší pracovní činnost, kterou je pojízdné kadeřnictví. A jak se zdá, nápad to byl vskutku skvělý.

Nápad vznikl v létě roku 2019. Společně s přítelkyní přemýšleli o tom, v jakém oboru by mohli začít podnikat. Nechtěli obor, kde je velká konkurence. A jelikož pan Zela řídí nákladní automobil a jeho přítelkyně je vyučená kadeřnice, rozhodli se spojit své síly dohromady a pořídit si kadeřnický salon na kolečkách. Pídili se po tom, jestli už něco takového v Čechách existuje a zjistili, že ne. Neváhali a pustili se do podnikání.

Prvotní investice byla v podobě nákupu staré ojeté Avie v hodnotě pár desítek tisíc korun, kterou pan Zela sám předělal k účelu pojízdného kadeřnického salonu. Kvůli nedostatku času pracoval na přeměně interiéru vozu po večerech a víkendech.

V autě je k dispozici mycí box, jenž má napojení na nádrž, o dodávku vody se pak stará čerpadlo. Nechybí ani generátor jako případný zdroj elektřiny, na kterou by se nešlo napojit v místě zastavení.

A jaké nabízí pojízdné kadeřnické studio služby? V podstatě všechny, jaké si jen dovedete představit. Tedy mytí vlasů, stříhání, barvení.

Pan Zela se stará o řízení auta a komunikaci se zákazníky, na jeho přítelkyni je pak samotná kadeřnická práce. Jezdí především po vesnicích a menších obcích v okolí Přerova, kde jejich služby ocení především senioři, kteří už se třeba nemohou dopravit do města. Jsou tak za takovou službu velmi vděčni. Klientela je ovšem velmi rozmanitá a zahrnuje všechny věkové kategorie.

V současné době se snaží investovat do reklamy v podobě papírových letáků, aby se dostali více do povědomí lidí.

Petr Novák & AxiomThemes © 2023. All Rights Reserved.

Euroesa.com je magazín, který má lidi inspirovat a motivovat k osobnímu růstu.

Na webu naleznete informace ze světa podnikání, inspirace, motivace.

 

© 2023 Petr Novák & Kicker. All Rights Reserved.

This Pop-up Is Included in the Theme
Best Choice for Creatives
Purchase Now