Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Budujeme dropshipping v roce 2021

V minulosti jsem psal na téma Dropshipping, který se na této stránce stal velmi navštěvovaným tématem. Dnes půjdeme trošku s dobou a řeknu Vám, jak bych budoval dropshipping v roce 2021.

Osobně se poslední dobou hodně zajímám o globální dropshipping. Domnívám se, že s dnešními technologiemi se takový e-shop vybudovat dá. Mě osobně hodně zaujala možnost Aliexpress Shopify Dropshipping.

Co to je Aliexpress Shopify Dropshipping?

Aliexpress Shopify Dropshipping je způsob podnikání, kdy máte produkt z čínského webu Aliexpress a ten následně prodáváte na platformě Shopify. Zákazník si zakoupí Váš produkt na eshopu Shopify, peníze přitom pošle přímo Aliexpressu a ten Vám vyplatí provizi.

Jak to funguje?

Základem je vybrat vhodný produkt. Produkt doporučuji vybírat na základě prodejů a hodnocení dodavatele. Pokud má Váš dodavatel vysoké hodnocení, tak pravděpodobně jsou s ním zákazníci spokojeni a nejen, že bude dělat dobré jméno sobě, ale díky kvalitnímu produktu i Vám.

Dejme tomu, že na Aliexpress vyberete produkt Blackhead Vacum Acne Removal Face Deepprodukt za 264 CZK, pak přejdete do Shopify, což je platforma na tvorbu e-shopu, kde budete přijímat objednávky a platby. Na Shopify budete prodávat Blackhead Vacum Acne Removal Face Deep za vyšší cenu. Já bych nastavil cenu 769 CZK.

Zákazník zaplatí: 769 CZK
Cena produktu je: 264 CZK
Zisk je: 505 CZK

Shopify je tak propracované, že automaticky nachystá data pro objednávku Aliexpress a byznys funguje automatizovaně.

Zákazník objedná zboží na Vašem eshopu, vy předáte kontakt na zákazníka ALiexpress a Aliexpress pošle zboží zákazníkovi.

Zní to jednoduše? Bohužel, tak jednoduché to není. Abyste skutečně prodávali budete muset mít skvěle nastaveny sociální sítě, protože právě na nich budete Váš produkt dostávat mezi lidi. Viděl jsem několik obchodníků, kteří zkoušeli různé možnosti propagace na sociálních sítích a upřímně nedokážu aktuálně určit, která strategie byla nejlepší.

Ovšem, mohu o těchto strategiích nachystat článek. Tak snad se bude líbit.

Zdroj: Fotografie – Andrey Sharpilo on Unsplash

Petr Novák & AxiomThemes © 2024. All Rights Reserved.

Euroesa.com je magazín, který má lidi inspirovat a motivovat k osobnímu růstu.

Na webu naleznete informace ze světa podnikání, inspirace, motivace.

 

© 2024 Petr Novák & Kicker. All Rights Reserved.

This Pop-up Is Included in the Theme
Best Choice for Creatives
Purchase Now