Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Experti v oblasti podprsenek

Dámské spodní prádlo je nepostradatelnou součástí šatníku každé ženy. A toho si byla vědoma paní Klára Hrušková Doubková, která v dnešní době patří mezi jednu z mála „bra expertek“ v České republice. Jak vlastně začal příběh s obchodem s podprsenkami a jak se firma propracovala až na vrchol mezi top prodejce v této oblasti?

Ve svých 22 letech ji kamarádka ukázala změnu a Klára tak přišla na to, jak skvěle se vlastně nosí kvalitní spodní prádlo. Tenkrát většina žen ještě nosila nesprávné podprsenky, častokrát špatně sedící, nepohodlné a nevhodně zvolené velikosti. A s tím se Klára rozhodla udělat změnu. Rozhodla se začít šířit osvětu o kvalitním, a především pohodlném spodním prádle.

Eshop najdete na adrese Caresse.cz

Klára Hrušková Doubková neváhala vše vsadit na jednu kartu. Konkrétně tedy své našetřené peníze, které se rozhodla investovat do rozjezdu svého podnikání. Došlo k otevření prvního obchodu s názvem Caresse, a to konkrétně. v Praze. U jedné provozovny však dlouho nezůstalo. Nemělo to dlouhého trvání a za pár let následovalo otevření obchodu v Brně a v Českých Budějovicích. Jejím cílem bylo především ženám ukázat správný směr v oblasti spodního prádla. Poskytnout jim nové možnosti a lepší pocit ze sebe sama, ze svého těla. A kvalitní a dobře padnoucí podprsenka je prostě základ.

Během několika let se dostala značka do širšího povědomí lidí a obchodu se začalo čím dál víc dařit. A není se čemu divit. Která z žen by nechtěla nosit pohodlné a dokonale padnoucí spodní prádlo, které zvýrazní její přednosti a zakryjí nedostatky. Zákaznicím se v Caresse neváhají pečlivě věnovat, protože takto investovaný čas se jim vyplatí. Ve svých obchodech poskytují i odborné poradenství. Zákaznice se pak rády vracejí a přivádějí i své kamarádky.

Do dokonale padnoucí podprsenky už v Caresse Bra Expert oblékli tisíce žen.

Zdroj: Fotografie: Pixabay.com a Caresse.cz

Petr Novák & AxiomThemes © 2023. All Rights Reserved.

Euroesa.com je magazín, který má lidi inspirovat a motivovat k osobnímu růstu.

Na webu naleznete informace ze světa podnikání, inspirace, motivace.

 

© 2023 Petr Novák & Kicker. All Rights Reserved.

This Pop-up Is Included in the Theme
Best Choice for Creatives
Purchase Now