Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Podnikání v oblasti přírodní kosmetiky

Podnikání v oblasti přírodní kosmetiky

Přírodní kosmetika má stále více příznivců, a proto se toho rozhodla využít a v této oblasti začít podnikat i Klára Rott. V době, kdy se rozhodla vyvinout svoji vlastní kosmetickou značku naštěstí nebyla ještě konkurence tak velká. Začínala takzvaně od nuly, a i tak se jí podařilo s vlastní značkou přírodní kosmetiky prorazit.

K tak velkému rozhodnutí, kterým je začít podnikat, dospěla již během studia na vysoké škole. Zprvu se živila jako výživová poradkyně, ale nakonec ji to stále více táhlo k přírodní kosmetice. V té době se totiž potýkala s kožními problémy, kterých se nemohla zbavit, a tak začala více do hloubky zkoumat složení kosmetických produktů. Nakonec padlo rozhodnutí a v roce 2013 začala vyvíjet vlastní kosmetickou značku. Prvotním impulsem byla především finanční a časová nezávislost a také radost z objevování.

A právě výrobě kosmetických produktů pod její vlastní značkou předcházely dlouhé roky zkoumání a bádání. Začínala s podnikáním od nuly, protože nedisponovala téměř žádnými finančními prostředky. Zariskovat se jí ovšem vyplatilo.

Přírodní kosmetika Kláry Rott je tak trochu jiná než ostatní kosmetické produkty na trhu. Použité ingredience z celého světa se pyšní bio kvalitou. Byl také prováděn několikaletý výzkumu nás i v zahraničí, aby mohly vzniknout vyvážené kombinace látek snoubících se v kosmetickém produktu. Výrobky od značky Kláry Rott tak na základě provedených švýcarských studií viditelně zlepšují stav pleti.

Klára Rott si zakládá na vysoké kvalitě svých výrobků, které neobsahují chemické přísady. Přírodní látky jsou použity tak, aby spolu byly v harmonii a vytvářely tak jedinečnou esenci blahodárně působící na pleť.

Zariskovat a začít podnikat v oblasti přírodní kosmetiky se Kláře Rott rozhodně vyplatilo a její značka se dostala mezi zákazníky do obliby.

[gs-fb-comments]

Petr Novák & AxiomThemes © 2023. All Rights Reserved.

Euroesa.com je magazín, který má lidi inspirovat a motivovat k osobnímu růstu.

Na webu naleznete informace ze světa podnikání, inspirace, motivace.

 

© 2023 Petr Novák & Kicker. All Rights Reserved.

This Pop-up Is Included in the Theme
Best Choice for Creatives
Purchase Now