Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Originální šperky z pryskyřice

I v oblasti šperků se dá najít nějaká ta mezera na trhu. Důkazem toho je i projekt paní Denisy Vášové. Vyrábí totiž originální šperky z pryskyřice. A jak na tento nápad přišla? Před šesti lety ji zaujaly obrázky květů zalitých v pryskyřici, což jí vnuklo nápad právě k vyrábění nejrůznějších přívěsků a podobných produktů.

Paní Vášová má sice vystudovanou zahradní tvorbu, ale prací v tomto oboru se nikdy neživila. Lákala jí tvůrčí práce. Ovšem od prvopočátku tohoto nápadu nebylo v plánu se touto prací živit. Zpočátku měla paní Vášová tvorbu pryskyřicových šperků pouze jako koníček. A rozhodně by ji v té době nenapadlo, že by se z koníčku stala živnost. Ale jak se říká „Člověk míní, život mění“.

Jak se tedy z koníčku stalo podnikání? Jednou jela paní Vášová společně se svými kamarády na trhy, na které se rozhodla vzít i pár svých výrobků. A jaké bylo její překvapení, když se jich prodalo poměrně velké množství. A to jí dodalo odvahu k tomu, aby se rozhodla k velkému kroku. Jelikož ve svém stávajícím zaměstnání nebyla úplně spokojená, dokázala tak snáze udělat jedno z nejdůležitějších životních rozhodnutí. Použila své úspory k tomu, aby vznikla značka Nature ID. Zariskovala a nebála se případné ho neúspěchu.

Květinové šperky

Vyrábění těchto originálních šperků se věnuje již více než 5 let a neustále se snaží o různé inovace a vylepšování. Používá pravé květy a další přírodní materiály, které následně zalívá do pryskyřice. Často dělá i konkrétní typy na zakázku podle přání a specifických požadavků. Své produkty pak prodává přes e-shop. Zároveň je také nabízí na různých trzích a akcích.

Prvotní nadšení, že může být svým pánem a dělat něco co jí baví po čase vystřídaly pochyby, jestli se rozhodla správně. Díky pozitivním odezvám od zákazníkům se ale posunula dále a je nadšená z toho, že může dělat radost a něco, co ji baví.

Zdroj: Fotografie – natureid.cz

Petr Novák & AxiomThemes © 2023. All Rights Reserved.

Euroesa.com je magazín, který má lidi inspirovat a motivovat k osobnímu růstu.

Na webu naleznete informace ze světa podnikání, inspirace, motivace.

 

© 2023 Petr Novák & Kicker. All Rights Reserved.

This Pop-up Is Included in the Theme
Best Choice for Creatives
Purchase Now