Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Obchod a eshop s dětskou obuví – Littleshoes

Obchod a eshop s dětskou obuví – Littleshoes

Ve spoustě případů se mezi začínající podnikatele řadí maminky na mateřské dovolené. Mezi ně patří i Klára Borlová, která si založila nejprve e-shop s dětskou obuví a později i kamenný obchod v Písku pod názvem Little Shoes.

A jak přišla na nápad začít podnikat právě v oblasti dětských botiček? Kláře Borlové se narodila dcera a když přišly první krůčky, a tedy i čas na výběr vhodné obuvi, zjistila, že nemůže sehnat žádné vhodné. Její představa o vhodných botách pro dcerku byla pohodlnost, dostatečný prostor pro prsty a měkká ohebná podrážka. Absence takových bot na trhu ji vnukla myšlenku založit si vlastní e-shop s dětskou barefoot a kompromisní obuví.

Začala tím, že si na zkoušku objednala od zahraničního dodavatele několik desítek párů dětských botiček a pozitivní reakce maminek byly povzbuzením do začátku. To a povzbuzení manžela ji přimělo objednat dalších 200 párů botiček. V roce 2014 tak vznikl e-shop s dětskou barefoot obuví s názvem Little Shoes.

Jak sama Klára Borlová říká, začátky podnikání nebyly zas až tak těžké, ale kromě financí to chtělo také investovat volný čas. Dokázala však skloubit péči o děti s prací, a tak pro ni nebyl rozjezd e-shopu problém. Prvotní investice do podnikání byly v řádu několika tisíc, takže v podstatě nebylo co ztratit. A být v jednom kole je její vášní, takže i to bylo impulsem k tomu pustit se do akce.

Postupně se začal sortiment rozšiřovat i o barefoot obuv pro dospělé a následně došlo k otevření kamenné prodejny v Písku.

V roce 2019 se Klára Borlová zúčastnila celostátní soutěže Maminka roku, ve které se umístila na 4. místě.

E-shop i kamenný obchod se setkávají s úspěchem a Klára Borlová je ráda, že si splnila svůj velký sen. Práce je jí zároveň koníčkem a ona má tak možnost, jak se od reagovat od každodenního shonu se svými třemi holčičkami.

Zdroj: Fotografie: facebook.com/littleshoes.cz/

[gs-fb-comments]

Petr Novák & AxiomThemes © 2023. All Rights Reserved.

Euroesa.com je magazín, který má lidi inspirovat a motivovat k osobnímu růstu.

Na webu naleznete informace ze světa podnikání, inspirace, motivace.

 

© 2023 Petr Novák & Kicker. All Rights Reserved.

This Pop-up Is Included in the Theme
Best Choice for Creatives
Purchase Now