Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Koktejly Chia Shake

Stále více lidem není lhostejné to, co konzumují a jak vypadají. Sportují, hubnou, stravují se zdravěji. Zároveň také v dnešní uspěchané době nezbývá příliš mnoho času na přípravu jídel, a tak se často odbýváme tím, co je zrovna po ruce.

A toho využila i výživová poradkyně Vasilisa. Na trhu totiž není příliš mnoho zdravých potravin, které by neobsahovaly cukry nebo jednoduché sacharidy. Přišla tedy v roce 2016 s nápadem na prodej zdravých a dietních koktejlů v prášku, které plnohodnotně nahradí třeba svačinu, zasytí a dodají tělu energii.

Vznikla tak značka Chia Shake, pod kterou začali prodávat nejprve koktejly v prášku, jejichž základem jsou zdravá chia semínka a dále také vitamíny a minerály. Koktejly jsou dostupné hned v několika příchutích, od jahodové, přes čokoládovou až po banánovou.

Chia Shake jsou jako stvořené pro čtyři oblasti – hubnutí, fitness, zdravá výživa, vegan. Firma si zakládá na zdravém složení. Produkty jsou tedy bez přidaného cukru, bez lepku a bez geneticky upravených složek. Výhodou je také snadná a rychlá příprava koktejlů. Směs se jen smíchá s vodou nebo mlékem a promíchá se třeba v shakeru. Tyto produkty se dají považovat za plnohodnotnou náhradu jídla, která vás zasytí a dodá energii. Mimo lidi držící dietu jsou tak vhodné třeba i pro sportovce.

V současné době se firma rozrostla a expandovala dokonce i na Slovensko. A už to není jen o dietních a výživových koktejlech. Do portfolia firmy se zařadily i produkty určené ke ketodietě. Nabídka firmy Chia Shake se tak rozšířila a například o chutné palačinky, puding a polévky. Všechny svoje produkty si firma vyrábí sama přímo v České republice.

Příznivci ketodiety si také mohou vybrat z několika různých balíčků.

Chia Shake se těší čím dál větší popularitě, o čemž mimo jiné svědčí pozitivní recenze na internetu.

Zdroj: Fotografie: facebook.com/chiashake/

Petr Novák & AxiomThemes © 2024. All Rights Reserved.

Euroesa.com je magazín, který má lidi inspirovat a motivovat k osobnímu růstu.

Na webu naleznete informace ze světa podnikání, inspirace, motivace.

 

© 2024 Petr Novák & Kicker. All Rights Reserved.

This Pop-up Is Included in the Theme
Best Choice for Creatives
Purchase Now