Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Kytice z ovoce – cesta k úspěchu

Byznys s květinami velmi táhne, to je známá věc – květiny k narozeninám, k Valentýnu, svatební kytice nebo jen tak pro radost. Tento příběh je ovšem o tak trochu jiných kyticích, a sice ovocných. Touto cestou se rozhodla jít Klára Sezgin, která našla inspiraci v Turecku. Tam v roce 2012 také potkala svého budoucího manžela, s nímž rozjela výrobu ovocných kytic. Tenkrát jí bylo pouhých 24 let a z vlastního podnikání měla poměrně velké obavy. Ačkoliv podnikatelské začátky nebyly zrovna dvakrát snadné, rozhodnout se pro ovocný byznys se jí ve finále vyplatilo. Vznikla tak firma Frutiko.

V České republice v té době nic podobného neexistovalo, takže nebyla žádná konkurence a toho Klára Sezgin využila. A dobře udělala. Ovocné kytice si velice rychle získaly oblibu u zákazníků. Zpočátku byla služba cílena především na muže, ale opak se stal pravdou a většinu zákaznic tvoří ženy, které ovocnými kyticemi obdarovávají svoje maminky, babičky nebo kamarádky.

Firma Frutiko si zakládá na čerstvosti a originalitě. K výrobě ovocných kytic jsou používány kvalitní suroviny. Tuto nejen na pohled krásnou, ale i chuťově výbornou jedlou kytici si můžete objednat v různých podobách s libovolnými druhy ovoce z nabídky. Ovoce je napíchané na špejli a umístěné v košíčku, květináči nebo hrníčku. Některé z ovoce je namočené v čokoládě, což utváří zajímavější efekt. Vybrat si můžete z jednodušších i propracovanějších provedení.

Firma Frutiko zkouší neustále nové a nové kombinace, chutě, druhy ovoce a další přísady tak, aby splnila očekávání svých zákazníků. Objednávat můžete kytice přes e-shop a nechat doručit vámi zvolené osobě na uvedenou adresu třeba jako překvapení.

V současné době jsou ovocné kytice velmi populární a firma je aktuálně rozváží po celé České republice nebo je možné je vyzvedávat na pobočkách.

Zdroj: frutiko.cz

[gs-fb-comments]

Petr Novák & AxiomThemes © 2023. All Rights Reserved.

Euroesa.com je magazín, který má lidi inspirovat a motivovat k osobnímu růstu.

Na webu naleznete informace ze světa podnikání, inspirace, motivace.

 

© 2023 Petr Novák & Kicker. All Rights Reserved.

This Pop-up Is Included in the Theme
Best Choice for Creatives
Purchase Now