Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Mixit – začátky podnikání od nuly

Martin s Tomášem jsou skvělým příkladem toho, že začít s podnikáním se dá i od nuly. Ti se v roce 2010 rozhodli pustit do podnikání a našli díru na trhu. Vymysleli tedy společně projekt s názvem „Mixit“, který si postupem času sami, společnými silami krůček po krůčku vylepšovali a posunovali se tak dál. Celý projekt si také od začátku financovali pouze a jen z vlastních zdrojů.

Projekt je založen na prodeji namixovaných směsích ořechů, křupavého ovoce a čokolády. Základem jsou kvalitní suroviny v podobě již sestavených směsí v různém poměru nebo lze využít možnosti namixovat si směs přesně podle vlastních chutí. Směs je pak dodávána v líbivém uzavíratelném tubusu se zajímavými designy a vtipnými názvy. V nabídce tak nechybí třeba směsi s názvy jako „Cvičme v rytme“, „Do plavek!“, „To pravé ořechové“, „Elixír lásky“ a další.

Když v roce 2010 začali Martin s Tomášem projekt rozjíždět, první objednávky na sebe nenechaly dlouho čekat. Podnikání dvou kamarádů se pomalu ale jistě rozjíždělo směrem kupředu. Následně přicházejí na řadu první reklamní spoty v rádiu, televizi a v tisku a také nutný přesun do větší provozovny.

Po roce a půl od založení získává projekt Mixit 3. místo v anketě Křišťálová lupa v kategorii Inspirace roku.

Postupem času začíná firma rozšiřovat svůj nabízený sortiment, který kromě chutných mixů čítá také tyčinky, křupavé ovoce, zeleninové mixy, různé limitované edice a další. Na řadu také přichází vylepšení webových stránek.

V roce 2015 se projekt rozšiřuje také na území Slovenska, Polska a Kanady. O rok později přichází další mezník v podobě 100.000 fanoušků na Facebooku a zároveň s tím také úspěch v podobě ocenění „Začínající podnikatel roku 2015“.

Projekt postupem času sbírá další ocenění. I po deseti letech své existence se těší z přívalu nových a nových zákazníků.

Zdroj: Mixit.cz

[gs-fb-comments]

Petr Novák & AxiomThemes © 2023. All Rights Reserved.

Euroesa.com je magazín, který má lidi inspirovat a motivovat k osobnímu růstu.

Na webu naleznete informace ze světa podnikání, inspirace, motivace.

 

© 2023 Petr Novák & Kicker. All Rights Reserved.

This Pop-up Is Included in the Theme
Best Choice for Creatives
Purchase Now