Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

5 dovedností, které byste se měli naučit během koronaviru

5 dovedností, které byste se měli naučit během koronaviru

Spoustu lidí v době koronaviru marní svůj čas. Místo toho, aby ho investovali k tomu udělat něco produktivního, tak ho nechají utíkat mezi prsty. Jde o to, že až karantény a vládní opatření skončí a bude po všem, svět začne znovu fungovat. Co v ten moment uděláš? Možná se trochu bojíš, že přijdeš o práci. Ale když se věci vrátí k normálu, tak dostaneš novou práci. Jsi na to připraven? Protože věci se teď liší. Věci se změnily. Odvětví se změnila. Svět se změnil. Takže jsi připravený? Připravený na tyto příležitosti? Možná půjdeš za prací, kterou jsi vždy chtěl. Můžeš začít s novým podnikáním. Ať po této krizi chceš udělat cokoliv, co by tě dokázalo učinit šťastným, zdokonaluj dovednosti.

Dovednostní sady:

  1. Dovednostní sada, která má okamžitý dopad na tvůj život, kariéru nebo podnikání. Není to žádná dovednostní sada, která trvá roky než se dostaví výsledky, ale něco co by ses teď mohl naučit a můžeš to okamžitě implementovat.
  2. Učit se něco, co netrvá roky. Nemusíš chodit do školy a být tam 4 roky. Místo toho se tyto dovednosti naučíš v měsících nebo během několika týdnů.
  3. Učit se z pohodlí svého domova. Nemusíš chodit na pracoviště. Dá se učit z počítače.
  4. Jedeš svým vlastním tempem. Což znamená, že máš čas poznávat, učit se a praktikovat.

Jaké dovednosti Vás mohou zajímat?

  1. Programování – programátoři, vývojáři, softwaroví inženýři.
  2. Digitální marketing – dovednost, která je spojena s programováním. Více podniků, které prodává bude po koronaviru potřebovat digitálního markeťáka. Je hezké, dělat stránku na Facebooku, provozovat webovou stránku, ale po konci karantény to bude nutnost. Podniky, které podnikaly offline, potřebují být najednou online.
  3. Schopnost uzavřít obchod prodejem po telefonu nebo pomocí internetu. Firmy se zabývají celou prodejní divizí. Takto by to mohli řešit externě. Můžete být vzdálený obchodní tým. Pokud dokážete, že máte tuto dovednost budou firmy ochotny zaplatit provizi.
  4. Projektový manažer – kvůli lidem, kteří pracují vzdáleně, virtuálně bude potřeba spoustu nových projektových manažerů, protože firmy nemají čas řídit tyto externisty a proto tyto nové online projekty povedou projektoví manažeři, kteří mají dovednost řídit projekty vzdáleně.
  5. Copywriter – spoustu firem bude potřebovat lidi, kteří jim budou psát posty na web, na sociální sítě. A to je další dovednost, kterou byste mohli zpeněžit.

Zdroj: danlok.com

[gs-fb-comments]

Petr Novák & AxiomThemes © 2023. All Rights Reserved.

Euroesa.com je magazín, který má lidi inspirovat a motivovat k osobnímu růstu.

Na webu naleznete informace ze světa podnikání, inspirace, motivace.

 

© 2023 Petr Novák & Kicker. All Rights Reserved.

This Pop-up Is Included in the Theme
Best Choice for Creatives
Purchase Now