Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Jak vzniklo úspěšné bistro s bagetami

Jak vzniklo úspěšné bistro s bagetami

Někdy se podnikání podaří dokonale rozjet, i když to ani člověk neočekává a není to úplně tak jeho záměrem. Stejně tomu bylo i s dnes velmi oblíbeným a úspěšným bistrem pod názvem Bageterie Boulevard. To vzniklo vlastně úplnou náhodou a tento příběh tak může být inspirací pro ty, kteří se z různých důvodů obávají rozjet podnikání.

Petr Cichoň, v té době mladý student z Prahy, nejprve začínal, a to úplně od nuly se sendviči pod značkou Crocodille. V roce 2013 se pak rozhodl, tak trochu z recese, pro založení fast foodu s bagetami – Bageterie Boulevard v pražských Dejvicích. Vsadil na zajímavý design svých provozoven. A tím je originální a nápaditý interiér se zdmi tapetovanými výstřižky z bulvárních novin. Během občerstvení si tak můžete pročítat různé bulvární hlášky.

Aniž by to v počátcích založení firmy Petr Cichoň byl vůbec tušil, brzy se začal radovat ze svého úspěchu. Velký zájem zákazníků se postaral o následný ještě větší rozvoj firmy a Bageterie Boulevard tak mohla směle konkurovat ostatním fastfoodům.

Tento fastfood je místem, které navštívíte, když se potřebujete rychle občerstvit, ale záleží vám na tom, co jíte. V nabídce naleznete nejrůznější druhy baget zhotovených podle gastronomických trendů a ze sezónních surovin. Tato nabídka je doplněna o polévky, saláty a další. Vyhlášené jsou také v troubě pečené brambory s domácí tatarskou omáčkou pod názvem Patatas nebo domácí ledový čaj s citrónem. A aby se zákazníkům nabídka příliš neokoukala a baget se nepřejedli, vymýšlí stále nové a nové variace.

A jaký kus cesty ušel tento fastfood s bagetami za posledních sedm let? U zákazníků se těší velké oblibě a návštěvnosti. V současné době čítá Bageterie Boulevard více než 30 provozoven po celé České republice. Firmě stále rostou zisky, a proto se také rozhodla expandovat i na zahraniční trh.

Zdroj: Foto: instagram.com/bageterieboulevard

[gs-fb-comments]

Petr Novák & AxiomThemes © 2023. All Rights Reserved.

Euroesa.com je magazín, který má lidi inspirovat a motivovat k osobnímu růstu.

Na webu naleznete informace ze světa podnikání, inspirace, motivace.

 

© 2023 Petr Novák & Kicker. All Rights Reserved.

This Pop-up Is Included in the Theme
Best Choice for Creatives
Purchase Now