Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Dropshipping a sociální sítě

Hodně lidí tvrdí, že bez peněz se dropshipping rozjet nedá, ovšem tento mýtus se pokusím vyvrátit strategií, která je zaměřena na Facebookové skupiny a YouTube. Cílem této strategie je nabídnout produkt tam, kde bude o něho zájem. Jako příkladový produkt jsem vybral litá kola, která jsou poměrně drahá a je na nich slušná marže.

Co budeme potřebovat?

  1. Účet na sociální síti Facebook
  2. Účet na YouTube
  3. URL odkaz na eshop
  4. Fotografie produktu
  5. Video produktu

Jak začneme?

Začneme tím, že se přidáme do Facebookových skupin, kde máme cílovku. Pokud budeme mít liťáky na Škoda Octavia, tak se přidáme do skupin: Škoda Octavia – bazar fórum, Škoda Club Czech Republic bazar poradna, VW, Škoda, Audi, bazar aut a náhradních dílů, Škoda Octavia/Superb – bazar a poradna, Škoda Octavia poradna a bazar, Škoda koupím/prodám atd. Jen teď víme, že ve skupinách je po 5000 uživatelích. Tzn. aktuálně se bavíme o oslovení 30 000 lidí, jenže FB neosloví nikdy 100% členů tzn. berme, že oslovíme jen 5% tzn. 1500 lidí. Ovšem, co tam napsat? Mám napsat prodejný text, či jen položit dotaz, zda má někdo s těmito liťáky zkušenost? Já osobně bych šel cestou prodeje tzn. napsal nabízím tyto liťáky za tolik a tolik, přidal pár fotek a směřoval lidi na web. Ale pokud chtějí, klidně ať napíší do zprávy.

Abych lidi ještě více zaujal využil bych video, které bude krásně prezentovat liťáky. To video musí být wooow, aby člověka nadchlo. Pokud v lidech vyvoláme pocit zájmu a touhy, tak prodáme. Krásné video má zpracované např. AluPneu.cz

Jakmile takto uděláme 20 FB skupin, tak se zaměříme na YouTube. Na YouTube budeme komentovat Škodovky s tím, že mají pěkné auto a pokud mají zájem o nová kola, ať se kouknou na náš eshop, že jsou tam nádherná kola, která by jim sedla na auto. Klidně můžeme poskytnout slevu, hlavní je zaujmout lidi v komentářích pod videem. Můžeme použít i naše video, které prezentuje liťáky.

Pokud každý den takto oslovíme několik FB skupin a napíšeme několik komentářů na YouTube, věřím tomu, že se několik liťáků určitě prodá. Pro nás to může být zajímavý začátek v podnikání, každopádně nic není bez práce.

Zdroj: fotografie – YouTube.com

Petr Novák & AxiomThemes © 2023. All Rights Reserved.

Euroesa.com je magazín, který má lidi inspirovat a motivovat k osobnímu růstu.

Na webu naleznete informace ze světa podnikání, inspirace, motivace.

 

© 2023 Petr Novák & Kicker. All Rights Reserved.

This Pop-up Is Included in the Theme
Best Choice for Creatives
Purchase Now