Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Circlle – funkční sportovní oblečení z ekologických materiálů

Circlle – funkční sportovní oblečení z ekologických materiálů

Někdy člověk stojí na rozcestí a není si jistý tím, jakou cestou se vydat. Na takovém rozcestí se ocitla i paní Natalia Krätsmar-Šmogrovičová, která měla možnost přijmout lukrativní pracovní nabídku v módním oboru, ale nakonec se rozhodla pro rozjetí vlastního byznysu.

Jelikož se Natalia zajímala o ekologii a udržitelnost a zároveň s jejím myšlením byla v rozporu levná asijská výroba, chtěla se zaměřit na výrobu sportovního oblečení inspirovaného jógou z ekologických materiálů. Nápad vznikl na popud toho, že si chtěl v Česku pořídit ekologické sportovní oblečení. Což problém nebyl. Ten byl spíše v tom, že si ho dané firmy nechávaly šít v Číně a s tím už paní Natalia příliš nesouhlasila. Takže pořídit takovou značku oblečení, které by bylo vyrobeno s ohledem na ekologii a udržitelnost a zároveň vyrobené u nás s ohledem na lepší podmínky pro zaměstnance, bylo v té době nereálné.

Nejprve pod značkou Circlle začala s výrobou funkčního sportovního oblečení pro ženy. Materiály nakupuje na zahraničním trhu, ale protože chce snížit uhlíkovou stopu, zaměřuje se pouze na evropské dodavatele. Myšlenkou je redukce velkého množství odpadu a řešit problémy, která napáchal fenomén tzv. fast fashion.

K tomu, aby rozšířili povědomí o své značce, neváhali investovat do kampaní na sociálních médiích jako je Facebook nebo Instagram, aby se tak dostali do povědomí širšího okruhu potenciálních zákazníků. Některé ze svých produktů také distribuují do studií jógy.

Firma si zakládá na autenticitě, estetice, udržitelnosti, transparentnosti a etice. Mottem módní značky Circlle je „sportovní oblečení, které miluje planetu“. A popularita značky stále narůstá. O tom svědčí i pozitivní zkušenosti dlouhé řady zákaznic. Prozatím je tedy zboží určeno pro ženy, ale majitelka firmy uvažuje i o rozšíření sortimentu o funkční módy v pánském provedení.

Náš tip!
Eshop se sportovním vybavením Insportline

Petr Novák & AxiomThemes © 2023. All Rights Reserved.

Euroesa.com je magazín, který má lidi inspirovat a motivovat k osobnímu růstu.

Na webu naleznete informace ze světa podnikání, inspirace, motivace.

 

© 2023 Petr Novák & Kicker. All Rights Reserved.

This Pop-up Is Included in the Theme
Best Choice for Creatives
Purchase Now