Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Asistenční služba DODO

Určitě už se vám to také někdy stalo – najednou jste zjistili, že nutně potřebujete nějakou věc, ale obchod máte z ruky nebo nemáte možnost danou věc zajet koupit. Zapomněli jste na narozeniny přítelkyně a už nestíháte koupit květiny nebo vhodný dárek. Něco se vám doma rozbilo a potřebujete náhradní součástku. Nebo vám došly plínky nebo kojenecké mléko. Takových situací je spousty a každý z nás nejspíš nějakou takovou zažil.

A právě s řešením takovýchto situací a s nápadem na asistenční službu s názvem DODO přišel v roce 2016 podnikatel a miliardář Karel Komárek pod záštitou projektu KKCG. V roce 2017 se pak šéfem služby stal Michal Menšík, vlastník Inveo.cz

Dovážková služba DODO se snaží plnit přání svých zákazníků. Přímo k vám domů doveze cokoliv, co je legální. Stačí si jen objednat službu přes web, pomocí SMS nebo messengera, kde napíšete, co potřebujete. Vzápětí vám přijde cena za službu a teprve poté se rozhodnete, zde budete danou cenu akceptovat. Průměrně za takovou službu zaplatíte kolem 150 Kč + cenu dovezeného zboží. Společnost se snaží vyjít vstříc zákazníkům, a tak tato asistenční služba funguje 24 hodin denně.

Podle nynějšího šéfa, Michala Menšíka, má DODO nakročeno k tomu, stát se miliardovou firmou. A není se vůbec čemu divit, protože společnost se za dobu své existence rozrostla hned do několika krajských měst po celé České republice, a dokonce už expandovala i do zahraničí. A to dokonce před třemi lety, kdy současný šéf společnost přebíral, čítala pouhých deset kurýrů a dvě auta.

Od té doby stouply firmě tržby o několik stovek procent. Nyní také firma kromě donáškové služby rozváží také zboží pro společnosti jako Mall nebo Datart a také jídlo pro KFC a další.

Jak sám šéf této asistenční služby, Michal Menšík, říká: „Rychlost a ochota přizpůsobit se zákazníkovi je základem úspěchu.“

Zdroj: Obrázek Facebook Dodo

Náš tip:
Online autobazar, kde máte široký výběr nových a ojetých aut na prodej https://420auto.cz/

Petr Novák & AxiomThemes © 2024. All Rights Reserved.

Euroesa.com je magazín, který má lidi inspirovat a motivovat k osobnímu růstu.

Na webu naleznete informace ze světa podnikání, inspirace, motivace.

 

© 2024 Petr Novák & Kicker. All Rights Reserved.

This Pop-up Is Included in the Theme
Best Choice for Creatives
Purchase Now