Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Od právničiny k salátům

Občas se člověk tak trochu mine povoláním. Nejinak tomu bylo také v případě Stanislava Štrobla, který je původním povoláním právník, ale u své profese nakonec dlouho nezůstal.

Rozhodl se seknout s právničinou, a protože ho už od malička bavilo vaření, přesedlal na gastronomickou oblast. Snažil se najít díru na trhu, inspiroval se v zahraničí a poté se rozhodl začít podnikat v rychlém občerstvení se saláty.

Ačkoliv ho okolí od nápadu spíše odrazovalo, on se nevzdal a šel si za svým snem. V roce 2014 otevřel první provozovnu s názvem „Puzzle Salads“ a začal prodávat saláty.

Stanislav Štrobl si zakládá na originalitě, čerstvosti a pestrosti. Zákazník má k dispozici spoustu možností co do nejrůznějších kombinací a chutí tak, aby mohly být uspokojeni i ty nejmlsnější jazýčky.

Zákazník si může poskládat svůj vlastní salát podle svých momentálních chutí a preferencí. V nabídce také najdete různé variace salátů, u kterých si můžete některou ze surovin zaměnit za jinou nebo ji nechat ze salátu vyřadit. Surovin v nabídce je téměř stovka.

Veškeré používané suroviny v podobě zeleniny, různých druhů mas a sýrů jsou čerstvé, sezónní a lokální. Vámi vybraný salát připraví přímo před vašima očima. Nutno podotknout, že porce jsou opravdu velké, takže ideální jako oběd nebo večeře. Mimo salátů si můžete dát polévku dle denní nabídky, nechybí ani čerstvé pečivo.

Nabídku se Stanislav Štrobl později rozhodl rozšířit také o nejrůznější druhy těstovin. Vámi vybrané jídlo si můžete odnést s sebou v krabičce.

Svými zdravými fastfoody si postupem času podmanil nejrůznější kancelářské čtvrti po celé Praze. Zdravé rychlé občerstvení se začalo velice rychle rozrůstat. Na začátku existovala jedna jediná pobočka. O šest let později už jich je mnohem více. V současné době má Puzzle Salads 7 poboček v Praze a těší se velké popularitě.

Zdroj: Obrázek Facebook PuzzleSalads

[gs-fb-comments]

Petr Novák & AxiomThemes © 2023. All Rights Reserved.

Euroesa.com je magazín, který má lidi inspirovat a motivovat k osobnímu růstu.

Na webu naleznete informace ze světa podnikání, inspirace, motivace.

 

© 2023 Petr Novák & Kicker. All Rights Reserved.

This Pop-up Is Included in the Theme
Best Choice for Creatives
Purchase Now