Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Akademie psího online vzdělávání

Psi jsou nejoblíbenějším domácím mazlíčkem a není tak divu, že Česká republika drží prvenství co do počtu psů v Evropě v přepočtu na obyvatele. Spousta majitelů chce mít své mazlíčky vytrénované a poslušné. A právě v oblasti výchovy se rozhodla podnikat Kateřina Pavlů, která společně se svými kolegy provozuje online Akademii psího vzdělávání. Podnikatelská sféra ji lákala už takřka od dětského věku, dlouho ale nemohla přijít na tu správnou cestu, kterou se vydat. V dětství proběhlo i pár fiktivních podnikatelských pokusů.

Ke svému podnikání se Kateřina Pavlů dostala přes svého partnera, a to i přesto, že sama je spíše milovnicí koček než psů. Má na starosti provoz a vše kolem, o věci s výcvikem se pak starají další lidé.

V nabídce online Psí akademie jsou dostupné různé videokurzy, které sestavili profesionální trenéři. Ty mají pomoci páníčkům více pochopit jejich psí miláčky, pracovat s nimi na lepší komunikaci, pochopení a respektu.

Ilustrační fotografie od Helena Sushitskaya z Pixabay.

Kurzy ovšem neprobíhají jen v internetové rovině. Pan Pavlů neváhá vyrážet i na různé akce a veletrhy, kam mohou zájemci přijít pro získání různých zkušeností a cenných rad. Pořádají i nejrůznější workshopy. Zájem je například pro ty, které jsou určené pro děti a učí děti respektu z těchto mazlíčků. I do budoucna chce ovšem paní Pavlů zachovat provoz akademie spíše v internetové rovině.

A jak se Psí akademii daří? Skvěle, všimli si jí dokonce i v zahraničí. Získali i několik ocenění. Jako první v Česku se jim podařilo získat Americký grant „Awesome without Borders“. Některá z nich jim napomohla k získání dlouhé řady nových kontaktů a v rozjezdu podnikání. V současné době se akademii daří, narůstá ovšem poměrně velká konkurence, a tak je potřeba se více zaměřit na různé inovace, vylepšení a propagaci především na sociálních sítích.

Zdroj: Úvodní fotografie od Winsker z Pixabay

Petr Novák & AxiomThemes © 2024. All Rights Reserved.

Euroesa.com je magazín, který má lidi inspirovat a motivovat k osobnímu růstu.

Na webu naleznete informace ze světa podnikání, inspirace, motivace.

 

© 2024 Petr Novák & Kicker. All Rights Reserved.

This Pop-up Is Included in the Theme
Best Choice for Creatives
Purchase Now