Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Svět bedýnek – farmářské ovoce a zelenina

Svět bedýnek – farmářské ovoce a zelenina

V posledních letech zažívají bio produkty, a především bio ovoce a zelenina, velký boom. Lidem začíná více záležet na tom, co konzumují, a proto chtějí nejen kvalitní a chutné ovoce a zeleninu, ale také třeba maso, jogurty, sýry a další produkty. Hitem se také staly tzv. „farmářské bedýnky“ v různých podobách, které si můžete objednat a nechat dovézt až domů. Jsou plné kvalitního sezónního ovoce a zeleniny. Oproti produktům z běžných supermarketů se liší nejen svou kvalitou, ale také chutí.

S tímto nápadem přišli Petr s Janou v roce 2010. V té době ještě neprobíhaly ani žádné farmářské trhy nebo teprve začínaly. Inspiraci našli v zahraničí, protože právě tam zažívaly farmářské bedýnky velký úspěch. Zacílili tak na lidi, kteří chtějí jíst kvalitní a zdravé produkty, ale nemají možnost vypěstovat si vlastní ovoce a zeleninu.

Jde o rodinnou firmu s malým počtem zaměstnanců, kterým záleží na tom, aby zákazníci byli spokojeni a snaží se jim tedy nabízet kvalitní a čerstvé suroviny. V současné době rozváží objednávky po celé České republice.

V jejich e-shopu si můžete vybrat z různých druhů předem sestavených bedýnek nebo si podle vašich preferencí sestavit bedýnky vlastní. U každého produktu se také dozvíte konkrétního výrobce nebo farmu, ze které pochází. V nabídce mimo bedýnek dále najdete kvalitní farmářské produkty jako například: jogurty, vajíčka, sýry a další.

Od zrození tohoto nápadu a založení e-shopu s farmářskými produkty uplynulo již 10 let a za tu dobu ušel projekt pořádný kus cesty. Firma ani příliš nevyužívá marketingové strategie, protože poptávka stále převyšuje nabídku.

V současné době se snaží jít šetrnou a ekologickou cestou. Snaží se vyprodukovávat co nejméně odpadu, a také proto jsou bedýnky, ve kterých se farmářské produkty přepravují, vratné. Firma se tedy řídí hesly – kvalita, čerstvost a ekologičnost.

Zdroj: facebook.com/svetbedynek

[gs-fb-comments]

Petr Novák & AxiomThemes © 2023. All Rights Reserved.

Euroesa.com je magazín, který má lidi inspirovat a motivovat k osobnímu růstu.

Na webu naleznete informace ze světa podnikání, inspirace, motivace.

 

© 2023 Petr Novák & Kicker. All Rights Reserved.

This Pop-up Is Included in the Theme
Best Choice for Creatives
Purchase Now