Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Psí hotel

Mnohdy je práce splněním dětského snu a zároveň také koníčkem. Stejně tak tomu bylo i u paní Jany Voháňkové, která už od dětství miluje zvířata. Už od malička snila o práci se zvířaty a tento svůj sen si nakonec v dospělosti splnila.

Paní Jana Voháňková nejprve jako veterinární technik pracovala se psy a později si založila v Břevnici hotel pro psy a kočky. Byl to trochu risk, protože místo, na kterém se tento hotel nachází je na vesnici u malého města, takže tu panovala obava o malý zájem. Za nápadem založit hotel pro psy stojí vlastně známí paní Voháňkové, kteří častokrát potřebovali pohlídat svoje zvířecí mazlíčky například během dovolené nebo z jiných důvodů, a z toho tak nakonec vzešla myšlenka o podnikání v této oblasti.

V počátcích vůbec nešlo o výdělečnou činnost, ale jen o přátelskou výpomoc v podobě hlídání čtyřnohých miláčků kamarádů a známých. Nakonec ale díky pozitivním referencím a rychlému rozšíření do povědomí ostatních pejskařů se paní Jana Voháňková rozhodla pro zprovoznění oficiálního psího hotelu. Bála se prvotní investice, ale nouze o zákazníky rozhodně nebyla.

Hotel má kapacitu kolem 30ti psů. Klienty tvoří nejen lidé, kteří v létě odjíždějí na dovolenou k moři nebo v zimě na hory, ale také lidé, kteří musí absolvovat operaci v nemocnici a o jejich mazlíčky se nemá doma kdo postarat.

I když je práce paní Jany také jejím koníčkem a splněným dětským snem, ač se to možná nezdá, je velmi fyzicky náročná. Pejsci se musí například pravidelně venčit, uklízet jim kotce, prát deky a podobně.

V současné době je tomu již 20 let od zprovoznění psího hotelu v Břevnici a zájem o nabízené služby je čím dál větší už jen proto, že v tomto místě nemá zatím žádnou konkurenci. I tak se ale rozhodně vyplatila investice do reklamy a propagace na sociálních sítích.

Zdroj: Obrázek Facebook

[gs-fb-comments]

Petr Novák & AxiomThemes © 2023. All Rights Reserved.

Euroesa.com je magazín, který má lidi inspirovat a motivovat k osobnímu růstu.

Na webu naleznete informace ze světa podnikání, inspirace, motivace.

 

© 2023 Petr Novák & Kicker. All Rights Reserved.

This Pop-up Is Included in the Theme
Best Choice for Creatives
Purchase Now