Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Podnikat se dá i na mateřské, aneb tak trochu jiné dorty

Podnikat se dá i na mateřské, aneb tak trochu jiné dorty

Na mateřské dovolené dochází ke snížení příjmů, není proto divu, že se mnoho žen rozhodne řešit nějaký ten přivýdělek, třeba formou podnikání. Ke stejnému rozhodnutí dospěla také Lucie Kunčarová z Úval u Prahy, která začala vyrábět plenkové dorty. Ty se staly velkým hitem a jsou tak populárním dárkem pro nastávající nebo novopečené maminky.

Lucie Kunčarová nastoupila na mateřskou dovolenou, a protože měla miminko takzvaně za odměnu, měla i nějaký ten volný čas, a tak přemýšlela, jak s ním smysluplně naložit. Rozhodla se tedy pustit se do podnikání v oblasti výroby plenkových dortů a na jaře roku 2017 vznikly internetové stránky a e-shop pod názvem „DortNEdort“.

Nejprve tyto originální plenkové dorty vyráběla pro své kamarády a známé, teprve o něco později vznikla myšlenka rozjet vlastní e-shop. První produkty vyráběné zpočátku pro kamarády a známé nebyly takové kvality, jak by si Lucie představovala, a tak přišla na řadu inspirace z internetových videí. Postupem času se Lucie zlepšovala a byla tak ve výrobě plenkových dortů sebejistější.

A co je pro Lucii Kunčarovou hnacím motorem? Především je to radost lidí z jejích produktů a zpětná vazba v podobě děkovných a pochvalných zpráv. Veškerou výrobu, administrativu i další práci zastává jen ona sama. Vytvořila si i svépomocí vlastní logo a webové stránky. Své produkty si dokonce sama fotí. Výroba plenkového dortu jí zprvu zabrala i hodiny, nyní už to hravě zvládne za několik minut. Může tak rychle reagovat na případné poptávky ze stran zákazníků.

Radost má Lucie také z toho, že může pohodlně skloubit práci s péčí o svého syna, což je snem snad každé z matek.

V současné době vyrobí měsíčně kolem dvou stovek plenkových dortů, denně jich tak odesílá i několik desítek. E-shopu se daří a plenkové dorty se těší čím dál větší popularitě.

[gs-fb-comments]

Petr Novák & AxiomThemes © 2023. All Rights Reserved.

Euroesa.com je magazín, který má lidi inspirovat a motivovat k osobnímu růstu.

Na webu naleznete informace ze světa podnikání, inspirace, motivace.

 

© 2023 Petr Novák & Kicker. All Rights Reserved.

This Pop-up Is Included in the Theme
Best Choice for Creatives
Purchase Now