Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Zuzana Kantorová, podnikatelka v PR a marketingu

Zuzana Kantorová, podnikatelka v PR a marketingu

Zuzana Kantorová podniká v oblasti PR a marketingu. Její práce je všelijaká, ale rozhodně ne nudná a stereotypní. Před pěti lety se rozhodla podnikat na vlastní pěst a dnes je z ní úspěšná mladá žena, která se živí především prací pro kulturní sektor.

Jaká byla tvoje cesta k podnikání?

  Na začátku jsem absolvovala bakalářský obor Bohemistika v praxi a navázala jsem magisterským studiem v oboru mediální a sociální komunikace. Odjakživa jsem měla blízko k humanitním oborům, baví mě psát, svým naturelem jsem společenský člověk, který už při studiu věděl, že se chce živit prací, která je založená na interakci s lidmi.

Popiš prosím předmět činnosti?

Mojí hlavní pracovní náplní je PR a marketing pro klienty z rozmanitých odvětví, nejvíc mě baví věnovat se tématům a akcím z kulturního odvětví.

Co tě na tvé práci nejvíce baví?

Být paní svého času a prostor pro to, abych podporovala věci, které mi dávají smysl. Příkladem toho jsou třeba rozmanité projekty na crowdfundingovém serveru Hithit.cz, kterým pomáhám PR podporou k vybrání cílené částky.

S jakou nejzajímavější osobností ses setkala?

Za svojí podnikatelskou dobu jsem potkala hodně zajímavých lidí z různých sfér, pokud vážně musím vybrat jednu osobu, je to Kato z Prago Union – jeho texty nikdo nepřekoná, za těch pár let, co se známe, můžu říct, že je to můj kamarád. Považuji ho za nejlepšího novodobého básníka.

Co vám nejvíc vydělává, o co je největší zájem?

 Zpočátku převažovali klienti z kulturního segmentu, bohužel vzhledem k pandemii koronaviru je to komplikovanější, i nadále se ale nejvíc zaměřuji na kulturní projekty. Řeším nicméně i zadání z jiných odvětví a nedá se definovat, co je nejvýdělečnější.

Dopadla na tebe krize kvůli koronaviru?

 Jasně, že jo, hned od začátku bylo jasné, že se změnilo klima – odpadly eventy, koncerty, a těžko říct, jak moc to postihne klienty z jiných odvětví.

Co bys doporučila začínajícím podnikatelům?

Nebát se, začít podnikat na vlastní pěst, já sama jsem začala po pěti letech, kdy jsem přestala pracovat jako zaměstnanec, není to lehké, ale pak se to stabilizuje.

[gs-fb-comments]

Petr Novák & AxiomThemes © 2023. All Rights Reserved.

Euroesa.com je magazín, který má lidi inspirovat a motivovat k osobnímu růstu.

Na webu naleznete informace ze světa podnikání, inspirace, motivace.

 

© 2023 Petr Novák & Kicker. All Rights Reserved.

This Pop-up Is Included in the Theme
Best Choice for Creatives
Purchase Now