Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Od baletky ke švadleně – elegantní a pohodlné šaty

Od baletky ke švadleně – elegantní a pohodlné šaty

Bývalým povoláním profesionální baletka, nyní úspěšná švadlena tvořící pod vlastní značkou „Annlock“. To je paní Anna Homola. Jelikož dráha baletky netrvá až do stáří, před pár lety se paní Homola začala rozhodovat, čím by se mohla živit v budoucnu. A protože její velkou vášní bylo různé tvoření a šití, není se čemu divit, že vsadila na profesi švadleny. Už jako malá slečna se pokoušela o různé výtvory a vznikaly tak první sukně a šaty.

Protože láska k módě a baletu byla tak velká, nebylo žádných překážek k tomu, aby se začala pomalými krůčky rozvíjet oděvní značka Annlock. A právě i baletní kostýmy jsou velkou inspirací při zhotovování nových modelů.

Jak to bylo od začátku? Ještě během působení v baletu získala paní Anna starý šicí stroj po své babičce. Od garderobiérek v divadle, které byly zkušenými krejčovými, dostala pro své první pokusy pár látek na zkoušku a pustila se do toho. To ji chytlo natolik, že začala šít různé kousky oblečení pro své kamarádky.

A pozitivní ohlasy od kamarádek byly jedním z prvních impulsů k rozjezdu podnikání. Díky podpoře rodiny a blízkého okolí se paní Anna Homola nebála zariskovat a vrhla se do podnikání po hlavě.

Zpočátku tak spojila dvě netradiční profese – baletka a švadlena. Chtěla vytvořit praktické, pohodlné, a přesto elegantní oblečení pro ženy. Vizí bylo vytvářet takové modely, které se hodí jak pro běžné každodenní nošení, tak i jako večerní elegantní oděv. Pustila se tak do šití šatů, které toto splňují. Nezůstala ovšem jen u šatů. Zakládá si na kombinaci praktičnosti, pohodlí a elegance.

Autorská móda od baletky Anna Homola se mezi zákaznicemi těší velké oblibě. Oděvní značka Annlock se velice rychle dostala do povědomí žen. A jaké jsou cíle a vize do budoucna? Vymýšlet nové a zajímavé modely, které na trhu chybí a dělat ženy krásnějšími.

Zdroj: Fotografie – facebook.com/annlockfashion

Petr Novák & AxiomThemes © 2023. All Rights Reserved.

Euroesa.com je magazín, který má lidi inspirovat a motivovat k osobnímu růstu.

Na webu naleznete informace ze světa podnikání, inspirace, motivace.

 

© 2023 Petr Novák & Kicker. All Rights Reserved.

This Pop-up Is Included in the Theme
Best Choice for Creatives
Purchase Now