Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Sebranky – zdravé tyčinky z netradičních surovin

Sebranky – zdravé tyčinky z netradičních surovin

Jak tomu tak někdy bývá, ten nejlepší nápad se kolikrát zrodí zrovna ve chvíli, kdy se na přemýšlení přestaneme soustředit. Podobně tomu bylo i u paní Jany Dvořákové, která chtěla se chtěla postavit na vlastní nohy a být sama svým pánem. Podnikání ji není cizí, a proto ji lákala nezávislost, svoboda a dělání něčeho, co člověka baví. Už zbýval jen ten správný nápad. Nakonec vhodný podnikatelský záměr přišla zcela náhodou v době, kdy měla úplně jiné myšlenky.

A jak to všechno vzniklo? Jednou svým dětem upekla domácí müsli, které se setkalo s velkým úspěchem, a to nejen napříč rodinou, ale postupem času dokonce i mezi spolužáky dětí, kamarády a známými. A v tu chvíli se zrodil nápad na výrobu zdravých tyčinek.

Vznikla značka „Sebranky“, pod kterou se ukrývají nebalené zdravé müsli tyčinky z nejrůznějších surovin, jako je například sušené ovoce, ořechy, ovesné vločky, koření. Ty jsou spojeny medem, máslem a sušenou třtinovou šťávou. Ty pak prodává na různých jarmarcích, trzích a také do bezobalových prodejen.

Nešlo to ovšem vždycky tak hladce, jak by si představovala. Několikrát chtěla se vším i praštit a dát od podnikání ruce pryč, obzvláště, když kvůli Covidu musela na několik měsíců přerušit výrobu.

I přes všechny strasti se ale nevzdává. Neváhá sobě neustále pracovat a vzdělávat se v oblasti jako je účetnictví, orientace v online prostředí apod. Neváhá být ani aktivní na sociálních sítí, bez kterých by to v dnešní době zkrátka nešlo. V roce 2019 například absolvovala kurz pod názvem „Digitální marketing dle ECDL“.

Na podnikání jí vyhovuje nejen větší svoboda, ale také rozmanitost práce. Neustále vymýšlí nové příchutě a vylepšení. A se svými tyčinkami sklízí i úspěchy. V roce 2019 se umístila na krásném 3. místě v soutěži T-Mobile Rozjezdy pro hvězdy za Pardubický kraj.

Zdroj: Fotografie – Sebranky – sebranické müsli tyčinky | Facebook

Petr Novák & AxiomThemes © 2023. All Rights Reserved.

Euroesa.com je magazín, který má lidi inspirovat a motivovat k osobnímu růstu.

Na webu naleznete informace ze světa podnikání, inspirace, motivace.

 

© 2023 Petr Novák & Kicker. All Rights Reserved.

This Pop-up Is Included in the Theme
Best Choice for Creatives
Purchase Now