Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

COVID-19 a konec s podnikáním? Seznam.cz Vás v tom nenechá!

COVID-19 a konec s podnikáním? Seznam.cz Vás v tom nenechá!

Hned po ránu jsem narazil na skvělou zprávu, která potěší zejména podnikatele, které zasáhl koronavirus a mají strach o své podnikání. Seznam.cz vyčlenil 100 000 000 CZK na podporu malých a středních firem, živnostníci nezoufejte Seznam.cz pomůže i vám. Jak to vypadá s pomocí, kde o pomoc žádat to vše v tomto článku.


Pro koho je nabídka určená?

Nabídka je určena především malým a středním firmám a živnostníkům, jejichž podnikání bylo vlivem šíření koronaviru nejvíce zasažené. Jedná se tedy o cestovní a realitní kanceláře, restaurace, provozovatele ubytování, malovýrobu i mnoho dalších. Pomoc mohou čerpat české firmy s transparentní a bezúhonnou historií.

Jak mohu pomoc čerpat

Formu čerpání pomoci aktuálně připravuje právní tým společnosti Seznam.cz. Může se jednat o dar, významnou slevu na zakoupený reklamní prostor či jinou podobu, která však bude v souladu s platnou legislativou. Pro čerpání pomoci by měl existovat i jednoduchý a spravedlivý skóring.

Kdy mohu pomoc čerpat

O přesném termínu začátku čerpání pomoci bude Seznam.cz informovat na těchto stránkách. Pro některá odvětví bude dávat smysl začít promovat své služby ihned, některé subjekty naopak budou potřebovat podporu až po skončení nouzového stavu a zavedených restrikcích. Reklamní prostor tedy budeme nabízet individuálně s ohledem na potřeby jednotlivých firem a živnostníků.

Zdroj: Fotka od Photo Mix z Pixabay, text: nenechame-vas-v-tom.cz

[gs-fb-comments]

Petr Novák & AxiomThemes © 2023. All Rights Reserved.

Euroesa.com je magazín, který má lidi inspirovat a motivovat k osobnímu růstu.

Na webu naleznete informace ze světa podnikání, inspirace, motivace.

 

© 2023 Petr Novák & Kicker. All Rights Reserved.

This Pop-up Is Included in the Theme
Best Choice for Creatives
Purchase Now