Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Svatební oznámení ruční výroby

Změna je život a občas je potřeba vyjít svému štěstí naproti. A přesně to si řekla i paní Veronika Bílá, která původně pracovala jako novinářka. Vystřídala pak i další zaměstnání. Poté, co otěhotněla, se ale rozhodla, že už se na své stávající místo nevrátí a postaví se na vlastní nohy. Dnes tak vyrábí originální svatební oznámení, přání a PFka.

A jak dospěla k rozhodnutí začít podnikat? Ještě během zaměstnání dostala od firmy vánoční dárek s nejrůznějšími razítky, nálepky, papíry a další doplňky. A právě to ji vnuklo nápad na vyrábění nejrůznějších přáníček.

Zrodila se tak myšlenka na podnikání v oblasti výroby svatebních oznámení, přání a PF. Později ke své činnosti přidala také tvorbu náramků z minerálních kamenů. Paní Bílá na sobě neustále pracuje. Absolvovala třeba floristický rekvalifikační kurz a poznatky z něj neváhá využívat při své práci.

Díky tomu, že podniká a je sama sobě svým pánem, má více času na svou dceru, která trpí epilepsií. Může tak snadno skloubit péči o ni a provozování živnosti.

Jak sama říká, vydobýt a udržet si svoje místo na trhu není hračka. Chce to vyvinout úsilí, trpělivost, být kreativní a originální. Své práci také musí obětovat hodně volného času. Hlavně v první polovině roku, kdy se blíží svatební sezóna, musí častokrát pracovat i do noci a samozřejmostí jsou i víkendy, které práci a přípravě všeho kolem musí věnovat.

Po skončení sezóny svateb nastává pak na nějakou dobu útlum, který se ovšem následně opět promění v pracovní shon s blížícím se koncem roku. Pak následuje příprava PF a novoročních přání.

Odměnou za pracovní nasazení je pak ale spokojenost zákazníků a také jejich pozitivní reakce na produkty. Jak sama paní Bílá dodává, není zkrátka prostor na nudu a pořád je co dělat. Ve své práci se ale našla a svého rozhodnutí nelituje.

Petr Novák & AxiomThemes © 2023. All Rights Reserved.

Euroesa.com je magazín, který má lidi inspirovat a motivovat k osobnímu růstu.

Na webu naleznete informace ze světa podnikání, inspirace, motivace.

 

© 2023 Petr Novák & Kicker. All Rights Reserved.

This Pop-up Is Included in the Theme
Best Choice for Creatives
Purchase Now