Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Pekařství Frydrych – nejen poctivé rohlíky

Pekařství Frydrych – nejen poctivé rohlíky

Traduje se, že ty nejlepší rohlíky se pečou v Říčanech. A je tomu tak díky Davidu Frydrychovi, majiteli pekárny nacházející se právě v Říčanech u Prahy.

Pekařství Frydrych má dlouholetou tradici. Založil ho již v roce 1936 pradědeček pana Frydrycha jako malou firmu, ve které se pekl chléb a od té doby, navzdory různým překážkám vede pekařství již čtvrtá generace.

Majitelem pekařství je David Frydrych již od roku 2002. Pekařině ho naučil jeho otec, on se tak pohyboval v tomto oboru v podstatě už od malička a láska k pečivu mu zůstala do dnes. V současné době zase předává své znalosti a zkušenosti dále, své dceři.

Mají dvě prodejny a svým pečivem také zásobují několik malých obchodů a školy a školky v okruhu přibližně 50 kilometrů. V současné době má firma kolem 40ti zaměstnanců ve výrobě a v obchodu.

V roce 2008 pak prodejna proměnila svůj vzhled a výsledkem jsou sympatické atraktivní prostory. V prodejnách nechybí ani koutek, kde si mohou zákazníci posedět a vychutnat si třeba kávu.

V podnikání se panu Frydrychovi daří, ale jak sám říká, občas se potýká s problémem sehnat kvalitní a poctivou pracovní sílu.

Díky svým výborným rohlíkům je Pekařství Frydrych vyhlášené. A v čem spočívá jejich tajemství? V poctivosti a v ruční práci.

Pro výtečné legendární rohlíky jezdí do Říčan u Prahy i lidé z daleka. A jak jdou na odbyt? Za týden se jich prodá v řádu tisícovek. Tyto rohlíky dostali i ocenění od známého blogera pana Cuketky, který je zařadil mezi nejlepší rohlíky v Praze a okolí. Týdenní odbyt posvícenských koláčků a makovek se pak pohybuje v řádu stovek kusů.

A jaké má pan David Fridrich se svým pekařstvím plány do budoucna? V současné době vyrábí pekařství kolem 20ti druhů pečiva, ale majitel má v plánu sortiment dále rozšiřovat. Určitě si chce i do budoucna zakládat na poctivé ruční práci a kvalitních surovinách.

Petr Novák & AxiomThemes © 2023. All Rights Reserved.

Euroesa.com je magazín, který má lidi inspirovat a motivovat k osobnímu růstu.

Na webu naleznete informace ze světa podnikání, inspirace, motivace.

 

© 2023 Petr Novák & Kicker. All Rights Reserved.

This Pop-up Is Included in the Theme
Best Choice for Creatives
Purchase Now