Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Jak vytvořit eshop s ponožkami

Zjišťuji, že na internetu se dá vydělat poměrně snadně. Pokud máte správnou strategii, odhodlání a pevnou vůli. Věřte, že to zvládnete taky.

Jak začít?

Nejdůležitější věcí je vybrat řešení na němž eshop poběží. Osobně jsem zastáncem volně dostupných redakčních systémů např.: Prestashop, OpenCart, Woocommerce, VirtueMart. Pro jednoproduktové eshopy jsem s kamarádem koupil platformu Minieshop, který stále ladíme a nabídneme Vám ho za přátelskou cenu. Jakmile máte zvolený redakční systém, začnete se vrtat v designu. Upravujete a upravujete, dokud nemáte eshop k obrazu svému.

Jakmile máte eshop připravený je potřeba začít řešit sortiment. Dneska ráno jsem nemohl najít čisté ponožky, tak mě nenapadlo nic lepšího, než napsat článek na téma eshopu s ponožkami. Neuvěříte, ale vážně se dá na ponožkách vydělat. Pro inspiraci jsem si prošel několik webů a zjistil, že hodně trendy jsou barevné ponožky. Pokud tedy vytvoříte eshop a najdete si skvělého dodavatele se super cenou, což v dnešní době není vůbec těžké, protože konkurenční prostředí nám hodně nahrává, tak začínáme vymýšlet strategii.

Já osobně jsem velký fanouškem sociálních sítí, proto bych na začátku využil Facebook a Instagram. Jakmile bych získal první fanoušky začal bych budovat hodnotný obsah, který lidi bude bavit. A který mi sociální sítě oživí. Věřte, že pokud máte přes 2000 fanoušků, tak máte neskutečné možnosti.

Obchod jak na to?

Mít eshop a fanoušky je super. Ale pravá hra začíná obchodem, musíte prodat. Hodně eshopů vsází na trendy sortiment, což je skvělá strategie. Máte zboží o které je zájem a díky jeho poptávce si můžete dát vyšší cenu.

Další strategií je prodávat pravidelně, ovšem kdo z nás si pravidelně kupuje ponožky na jednom eshopu? Téměř nikdo, ovšem i pro tyto případy mají některé eshopy skvělou strategii a tou je předplatné ponožek. Geniální služba, která zákazníkovi zajistí úsporu času. Pokud takto získáte větší množství klientů máte nasměřováno k velkému byznysu.

Osobně si myslím, že během půl roku se dá takový eshop rozjet, pokud do něho na začátku investujete. Bohužel spoustu lidí raději investuje do hazardu, cigaret a alkoholu. A ve výsledku nemá nic, ovšem to je už jiný příběh.

Jak byste prodávali ponožky Vy?

[gs-fb-comments]

Petr Novák & AxiomThemes © 2023. All Rights Reserved.

Euroesa.com je magazín, který má lidi inspirovat a motivovat k osobnímu růstu.

Na webu naleznete informace ze světa podnikání, inspirace, motivace.

 

© 2023 Petr Novák & Kicker. All Rights Reserved.

This Pop-up Is Included in the Theme
Best Choice for Creatives
Purchase Now