Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Fit-day – proteinové nápoje a smoothie

Jelikož v poslední době zažívají produkty zdravé výživy, superpotraviny, potravinové doplňky a další podobné produkty pořádný boom, a těší se velké popularitě, není proto divu, že v tomto oboru začínají lidé podnikat. Konkurence je už ovšem poměrně velká, a proto to chce jít na to chytře.

Tento příběh je o manželích Jitce a Jakubovi. Jakub pracoval jako bankovní úředník, a jelikož neměl v práci dostatek času, aby se najedl, hledal způsoby, jak se kvalitně a rychle najíst. V té době také bojoval s nadváhou a zároveň i trpí intolerancí laktózy. Oba se tak společně začali věnovat zdravé stravě. Na počátku si nejprve sami připravovali zdravé snídaně a svačiny z čistě přírodních ingrediencí, bez umělých barviv, éček a dalších škodlivých látek.

V roce 2012 přišli Jakub s Jitkou na nápad začít v této oblasti podnikat. Vznikla tak značka Fit-day, která zahrnuje především proteinové nápoje a smoothie. Okolí jim příliš nevěřilo v tom ohledu, že lidé se nechtějí stravovat příliš zdravě. To je ale neodradilo, využili všechny svoje úspory, obměkčili banku a pustili se do toho. Finance vložili do koupě fabriky uprostřed krásné přírody nedaleko Olomouce, kde začalo všechno vznikat.

Cesta za snem ale nebyla jako procházka růžovou zahradou. Bylo nutné vyřídit všechna povolení, kontroly a testy. Během na dlouho trať bylo také hledání vhodných dodavatelů pro objednávání surovin potřebných pro výrobu.

V současné době se produkty Fit-day prodávají již ve více než 20ti zemích celého světa a firma Fit-day tak svými proteinovými směsmi sklízí velké úspěchy. Každodenní práce s lidmi oba velmi baví a naplňuje. A jaké jsou jejich společné plány do budoucna? Rozhodně neusnout na vavřínech. Jakub s Jitkou proto neustále vymýšlejí nové příchutě, inovují své produkty a snaží se vyjít vstříc zákazníkům a jejich potřebám.

Zdroj: Fotografie – www.fit-day.cz

Leave a comment

0/100

Petr Novák & AxiomThemes © 2023. All Rights Reserved.

Euroesa.com je magazín, který má lidi inspirovat a motivovat k osobnímu růstu.

Na webu naleznete informace ze světa podnikání, inspirace, motivace.

 

© 2023 Petr Novák & Kicker. All Rights Reserved.

This Pop-up Is Included in the Theme
Best Choice for Creatives
Purchase Now